3:1 (3:0)

21. Přílepková (Lindáková) - 1:0
37. Přílepková (Marcinková) - 2:0
45. Johnová (Marcinková) - 3:0

Utkání proti Brnu bylo plné nepřesností na obou stranách. Vyjímky byly při našich vstřelených brankách, břevna Přílepkové a v druhé půli trefená tyč Novotnou. Druhý poločas hrály obě mužstva o deseti hráčkách. Brňanky o jednu méně po červené kartě za faul na Lindákovou a Sparta oslabená po zranění Johnové a již vystřídání všech hráček.

90. Přílepková (Šubrtová) - 0:8

Na pěkném, ale rozměrově menším hřišti v Oseku jsme se dlouho nemohli gólově prosadit. Naopak byly to domácí hráčky, které po trestném kopu orazítkovali konstrukci naší branky. V 17. minutě proměnila Adéla Tomanová svůj únik gólovou střelou, ale i přes další velké šance, které končily buď na brankářce Teplic, nebo střely končily mimo branku a v jednom případě na břevně (Paulenová) se do přestávky další branku vstřelit nepodařilo...
Do druhého poločasu proti již unavenějším hráčkám domácích nastoupila "čerstvá" Šubrtová a bylo to především její představení. Za 45 minut vstřelila 6 gólů čímž za dvojitý hatrick se jasně přihlásila o občerstvení do kabiny. )

Mistrovské utkání 8.9.

SPARTA - 1. FC SLOVÁCKO
2:1 (2:1)

12. Šubrtová (Buryanová) - 1:0
29. - 1:1
38. Kubíčková - 2:1

Vedoucí tým soutěže Slovácko se prezentoval výbornou hrou proti které dnes vyhrála naše bojovnost. Musime uznat, že držení míče a šance na vstřelení branky vyzněly pro soupeře, ale nemohoucnost hráček Slovácka vstřelit gól byla až překvapující. Naše dvě branky nebyly pouze ze dvou šancí. Měli jsme dost příležitostí náskok navýšit, ale dvakrát branková konstrukce a tři zákroky brankářky Slovácka byly proti. Holky si zaslouží pochvalu za bojovnost a věříme, že v odvetě se více vyrovnáme v práci s míčem.

77. - Němcová (Nedvědová) - 6:0

V dalším kole mistrovské soutěže jsme opět hráli na Strahově s mužstvem z Hradce Králové.
Druhý zápas po sobě jsme museli překonávat soupeře bránící v devíti hráčích, ale holky si poradily. Šest branek si rozdělily po třech rovnoměrně na každý poločas.
Hosté se za celý zápas dostali ke třem střelám na branku a v jedné velké šanci skvěle zasáhla Kubištová.

71. - Přílepková (Kubíčková) - 3:1

První mistrovské utkání jsme sice zvládli výsledkově, ale bohužel naše hra byla neefektivní s velkým množstvím nepřesností. První poločas skončil pro nás na střely 12:1, ale paradoxně po naší ztrátě míče před brankou soupeře pardubické hráčky z brejku dali vedoucí branku.
Druhý poločas začal tak, jak jsme si nejvíce přáli. Přišlo rychlé vyrovnání a po deseti minutách i vstřelený druhý gól. Třetí branka měla již přinést na zbývajících 20 minut klid na naše kopačky, ale z nějaké nervozity holky dohrály zápas tak jako od začátku, tedy nic zajímavého pro diváky... Na lepšího soupeře takový výkon určitě stačit nebude.